Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 6 lipca 2022 roku, imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
Szkoły Celne w Ełku
Trwa kampania promocyjna miasta Ełku, która prowadzona jest między innymi w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Dziś mogliśmy obejrzeć program „Kawa czy Herbata” emitowany na żywo z Ełku w TVP 1.

Od 3 lat miasto Ełk prowadzi ogólnopolską kampanię promocyjną. Na początku czerwca rozpoczęła się letnia kampania promocyjna, która prowadzona jest między innymi w TVP i TVN. Ełk promowany jest jako - letnia i kulinarna stolica Mazur - jako ciekawe i atrakcyjne miejsce, w którym latem wiele się dzieje, a przyjazd do Ełku gwarantuje udany wypoczynek.
Tegoroczne działania odbędą się pod hasłem jubileuszu 585 - lecia Ełku.

Dziś Ełk mogliśmy oglądać w pierwszej wakacyjnej "Kawie czy Herbacie". Program emitowany na żywo w TVP 1 w godzinach 6.00 - 8.00 prowadzili popularni prezenterzy TVP 1: Paulina Chylewska i Radek Brzóska.

W programie była mowa między innymi o obchodzonym w tym roku jubileuszu 585-lecia powstania Ełku, wydanych właśnie Dukatach Mazurskich oraz tegorocznych ełckich imprezach jak np. Mazurskie Zawody Balonowe, Festiwal Ogień i Woda, czy imprezach kulinarnych.

Nie zabrakło też znanych osób, które opowiadały o swojej fascynacji naszym miastem i klimatem jaki tu panuje. Wśród nich był aktor Damian Aleksander oraz wokalista Andrzej "Piasek" Piaseczny. O naszym mieście opowiadał też prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz, który na plan dotarł ... balonem.

Oprócz emitowanego dziś na żywo programu "Kawa czy herbata", w dniach 30-31 lipca z Ełku emitowana będzie również prognoza pogody w TVN 24 i TVN Meteo oraz "Szkło Kontaktowe" w TVN 24. W sierpniu zobaczymy "Prognozę Pogody na żywo" w TVP Info i relację z Mazurskich Zawodów Balonowych w "Pytaniu na śniadanie" w TVP 2. Ponadto w TVP Info w czasie wakacji wyemitowanych zostanie ponad 100 billboardów sponsorskich.

W prasie ukażą się artykuły sponsorowane i reklamy prasowe m.in.: w Gazecie Prawnej, Polityce, dodatku turystycznym Gazety Wyborczej, Gazecie Olsztyńskiej. Reklama zewnętrzna pojawi się na billboardach i bannerach nie tylko w Ełku, ale także m.in.: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Giżycku, Mikołajkach, Grajewie, Piszu i Augustowie.

Kampania promocyjna zostanie przeprowadzona również w Internecie. Na stronie internetowej miasta pojawią się animowane kartki flashowe i gry internetowe.

Promując wydarzenia i imprezy kulturalne, sportowe i rekreacyjne, miasto wydało letni kalendarz imprez, ulotki i plakaty. Z okazji jubileuszu 585-lecia Ełku ukaże się także broszura zawierająca najważniejsze daty związane z historią Ełku oraz książeczka do kolorowania dla dzieci, przedstawiająca najciekawsze miejsca Ełku i symbole związane z naszym miastem.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego