Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 9 czerwca 2023 roku, imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
Szkoły Celne w Ełku
Ełccy kryminalni zatrzymali 16-latka, który pod nieobecność właścicieli wszedł do domu jednorodzinnego przez otwarte okno. Chłopak zabrał telefon komórkowy i pieniądze. Policjanci zatrzymali też dwóch paserów, 18-latka i 19-latka. Pomogli oni 16-latkowi w zbyciu skradzionego przedmiotu.

W minioną niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy i telefonu komórkowego z domu jednorodzinnego. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę blisko 1400 zł. Kryminalni natychmiast podjęli działania, które we wtorek doprowadziły ich do zatrzymania 16-letniego sprawcy. Na tym nie skończyły się czynności policjantów. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali dwóch paserów. 18-latek i 19-latek pomogli 16-latkowi sprzedać telefon komórkowy w jednym z komisów. Kryminalni odzyskali przedmiot pochodzący z kradzieży, wkrótce zostanie on zwrócony właścicielowi.

16-latek został już umieszczony w policyjnej izbie dziecka. 18-latkowi i 19-latkowi za paserstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego