Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Decyzją Sądu Rejonowego w Ełku 17-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Kryminlani ustalili, że dokonał on kradzieży i dwóch rozbojów. Używał wobec pokrzywdzonych przemocy i okradał ich głównie z torebek, pieniędzy oraz telefonów komórkowych.

Z ustaleń ełckich kryminalnych wynika, że 17-latek pierwszego rozboju dokonał w połowie maja br. Wówczas zaatakował młodego mężcyznę. 17-latek uderzył pokrzywdzonego, przewrócił go, a następnie przeszukał mu kieszenie. Łupem podejrzanego padło wtedy 150 zł i zapalniczka.

Do drugiego rozboju doszło w czerwcu br. Ten sam 17-latek na klatce schodowej napadł starszą panią. Uderzył ją w głowę, a potem wyrwał torebkę. Straty, jakie spowodował swoim zachowaniem, sięgnęły 320 zł. Również w czerwcu br. podejrzany wyrwał innej kobiecie torebkę, w której znajdowało się 400 złotych.

W piątek kryminalni zatrzymali 17-latka. Na podstawie materiałów dowodowych zgromadzonych przez policjantów prokurator przedstawił mu zarzuty za dokonanie dwóch rozbojów i kradzieży. W sobotę decyzją Sądu Rejonowego w Ełku 17-latek został aresztowany na 3 miesiące. Kryminalni cały czas sprawdzają, czy nastolatek nie dokonał innych przestępstw.

Teraz 17-latkowi za dokonanie rozbojów i kradzieży grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego