Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 4 października 2023 roku, imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii
Szkoły Celne w Ełku
Pragnę odnieść się do prasowych doniesień o mojej aktywności w sieci Internet i używaniu przeze mnie pseudonimu internetowego. Uważam, że za wywołanie tej sztucznej "afery internetowej" odpowiedzialni się członkowie ełckiej Platformy Obywatelskiej. W mojej opinii ełckie kierownictwo PO pragnie w ten sposób odwrócić uwagę opinii publicznej od kłopotliwych i kompromitujących Platformę Obywatelską informacji pochodzących od opinii publicznej poprzez sensacyjne doniesienia ich własnego kolegi partyjnego - radnego Tomasza Makowskiego.

Za pośrednictwem mediów, które szeroko donosiły o moich rzekomych nadużyciach w etykiecie internetowej - pragnę dziś zwrócić uwagę na prawdziwe podłoże działań kierownictwa ełckiej Platformy Obywatelskiej.
W mojej interpretacji członkowie ełckiej PO są bardzo zaniepokojeni zdobywającym coraz większą popularność publicznym blogiem RandyMakowski.pl , gdzie radny Tomasz Makowski ujawnia rozległe zależności i powiązania łączące członków PO. Sądzę, że próba wywołania skandalu wokół mojej osoby - jest realnym działaniem PO mającym na celu odwrócenie uwagi od nabrzmiałego już w ełckiej Platformie Obywatelskiej problemu o nazwie - blog radnego Makowskiego.

Jako poseł zajęty sprawami parlamentu, do tej pory próbowałem stać niejako z boku ełckich zawirowań politycznych. Dziś jednak, gdy tak bezpardonowo atakowane jest moje dobre imię - podjąłem decyzję o jeszcze głębszym włączeniu wewnętrznych spraw Ełku w obszar mojej aktywności poselskiej. Jeśli trzeba poświęcę czas przeznaczony na odpoczynek i zdrowie - ale nie zostawię Ełczan w kłopotach wywołanych przez PO. Pragnę poinformować, że od dziś będę jeszcze bardziej wnikliwie realizował mój rozszerzony program dla Ełku o nazwie: "EUczanie - młode myślenie, stare wartości".

Chcemy aby program "EUczanie" stał się nową kategorią w myśleniu o Ełku. Program ma na celu realne, wykorzystanie finansowego potencjału przynależności Ełku do struktur Unii Europejskiej i reagowanie na coraz bardziej jaskrawe łamanie europejskich standardów przez kierownictwo ełckiej Platformy Obywatelskiej.

Korzystając z uprzejmości mediów proszę opinie publiczną o dogłębne rozeznanie w sprawie wiadomości publikowanych przez niektóre media na temat mojej działalności w sieci Internet i aktywności partii Prawa i Sprawiedliwość w Ełku. Zapewniam, że jako Ełczanin i poseł pragnę normalizacji i przyjacielskich stosunków z członkami ełckiej Platformy Obywatelskiej - wolnymi od patologii i nadużyć. Apeluję jednak do kierownictwa PO aby nie inspirowali pseudoskandali politycznych wokół mojej osoby ale zajęli się rozliczeniem afer w swoich własnych szeregach. Aby zbliżyć się do zgody musimy razem przyjąć gorzką prawdę, że ujawnione działania ełckich przedstawicieli kierownictwa PO są w drastycznej kolizji z regułami i standardami wyznaczonymi przez Unię Europejską. Jako wspólnota ludzi musimy zmierzyć się z tym problemem w Naszym mieście, bo ełczanie są pełnoprawnymi obywatelami Europy i zasługują by żyć jak EUczanie.


Wojciech Kossakowski
Poseł na Sejm RP

Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego