Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Remont ulicy Wojska Polskiego rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 23 sierpnia.

Na czas przebudowy drogi ulicy Wojska Polskiego wprowadzone zostaną II etapy organizacji ruchu.


W pierwszym etapie wyłączona zostanie prawa strona ulicy Wojska Polskiego od wjazdu do WP 25 do mostu na rzece Ełk. Wprowadzone zostanie zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości do 30 km/h, zakaz skrętu w lewo w ulicę Kościuszki. Ruch zostanie skierowany na sąsiednią jezdnię poprzez wykonanie przejazdu przez pas zieleni. Na wyżej wymienionym odc. obowiązywał będzie ruch dwukierunkowy. Utrzymana będzie komunikacja ulicą Kościuszki na relacjach prawoskrętu z ulicy Wojska Polskiego i lewo i prawoskrętu z ulicy Kościuszki w ulicę Wojska Polskiego. Ulica Kąpielowa zostanie wyłączona z ruchu.

Pierwszy etap obowiązywał będzie od 23 sierpnia do 1 października.


W drugim etapie wyłączona będzie lewa nitka ulicy Wojska Polskiego od mostu na rzece Ełk do budynku przy ul. Wojska Polskiego 18. Obowiązywał będzie zakaz wyprzedzania, ograniczenie prędkości, zakaz skrętu w lewo w ulicę Kościuszki. Ruch zostanie skierowany na sąsiednią jezdnię na której obowiązywał będzie ruch dwukierunkowy. Ulica Kąpielowa będzie wyłączona z ruchu.

Na etapie przebudowy ulicy Kościuszki (80 m) i skrzyżowania ulic Kościuszki - Wojska Polskiego, ulica Kościuszki będzie wyłączona z ruchu na odc. od ul. Słowackiego do ul. Wojska Polskiego. Wprowadzony zostanie objazd do ulicy Kościuszki ulicą Armii Krajowej - Chopina.

Tablice informacyjne pojawią się na skrzyżowaniach: Zamkowa - Armii Krajowej, Armii Krajowej - Chopina, Chopina - Kościuszki oraz na ul. Kościuszki

Drugi etap obowiązywał będzie od 1 października do 30 listopada.


Sygnalizacja świetlna będzie wyłączona, w miarę potrzeby ruchem kierować będą sygnaliści. Pojawią się tablice ostrzegawcze "droga w przebudowie".

Wszystkich kierowców prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o przestrzeganie zastosowanego oznakowania pionowego i poziomego.

iS (UM Ełk)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego