Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Ełccy policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich kierował daewoo matizem mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 57-latek jechał całą szerokością ulicy Suwalskiej w Ełku.

Wczoraj około godziny 16.40 policjanci otrzymali informację, że po ulicy Suwalskiej w Ełku jedzie daewoo matiz całą szerokością drogi. Istniało podejrzenie, że kierowca auta jest pijany. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce i zatrzymali do kontroli wskazywany samochód. Okazało się, że jego kierowca jest kompletnie pijany. Badanie trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie 57-latka. Mężczyzna został zatrzymany.

Około godzinę później w Kalinowie policjanci zatrzymali pijanego rowerzystę. 45-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W myśl kodeksu karnego za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa na okres nawet 10 lat. Natomiast za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości grozi kara do jednego roku pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego