Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 9 czerwca 2023 roku, imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
Szkoły Celne w Ełku
2 grudnia 2010 r. (czwartek)
godz. 17.00
Szkoła Artystyczna w Ełku
ul. Armii Krajowej 21
wstęp wolny


Pokaz grupy tanecznej FAIR PLAY KWADRAT, grupy, której założycielami są Kruk (Cezary Krukowski) i Blacha (Wojciech Blaszko) – finaliści programu „Mam talent”. FAIR PLAY KWADRAT to wychowankowie FAIR PLAY CREW, grupy znanej z każdej możliwej dziedziny, gdzie taniec stwarza możliwość ekspresji.

Adepci znanego w całej Polsce studia z Białegostoku postarają się przybliżyć wszystkim czym jest taniec nowoczesny i jak wygląda praca instruktora. Zademonstrują nam takie style jak NEW AGE, HIP HOP, DANCEHALL, HOUSE, JAZZ czyli to co robią najlepiej na co dzień.

Grupa FAIR PLAY KWADRAT to mieszanka bardzo ciekawych osobistości znanych z teatru, występów scenicznych, warsztatów i turniejów, a w ostatnim czasie również z programów telewizyjnych i seriali. Takie osoby jak Gabriel Piotrowski, Ada Kawecka, Piotrek Abramowicz (SIMBA), Kamila Drapało, Paulina Gawryluk (Polly), Piotrek Jeznach czy Krzysiek Kulling to tylko kilka nazwisk z tej grupy. Ich ciągła i trudna praca owocuje w nowe projekty, w których możemy śledzić ich postępy i oczekiwać, że zaskoczą nas czymś nowym.

iS (ECK)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego