Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 6 czerwca 2023 roku, imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Szkoły Celne w Ełku
W dniu 15.12.2010r. w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Ełku odbył się finał konkursu „BHP w gospodarstwie rolnym oraz działalność KRUS” dla młodzieży Szkół Gimnazjalnych z terenów wiejskich Powiatu Ełckiego.
Konkurs został zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówkę Terenową w Ełku. We współorganizacji aktywnie uczestniczyli pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Ełku.

Komisja konkursowa w składzie: Dariusz Mońko - Starszy Inspektor oraz Dorota Wilkiewicz - Inspektor Placówki Terenowej KRUS w Ełku wyłoniła następujących laureatów: Hubert Woliński i Michał Mroczkowski - uczniowie Gimnazjum w Wiśniowie Ełckim oraz Olga Chmielewska - uczennica Gimnazjum w Kalinowie.

Laureaci konkursu otrzymali jako nagrody odtwarzacze MP4. Pozostali uczniowie otrzymali odtwarzacze MP3. Uczestnicy konkursu, wykazali się dużą wiedzą na temat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w rolnictwie.

Główną ideą konkursu jest popularyzacja i pogłębianie wiedzy na temat BHP w gospodarstwie rolnym i działalności Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Konkurs ten jest organizowany corocznie dla uczniów szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenach wiejskich powiatu ełckiego.

Dariusz Mońko KRUS PT Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego