Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 6 czerwca 2023 roku, imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Szkoły Celne w Ełku
17 grudnia b.r. w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku z filią w Ełku o godz. 10.00 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Wymarzony zawód w moich rękach".


Powiększ zdjęcie
Organizatorem wyżej wymienionego konkursu było Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku. Sponsorami nagród przede wszystkim Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku z Filią w Ełku a także Ochotnicze Hufce Pracy i Urząd Miasta Ełk. Nagrodami w konkursie były: za zajęcie I miejsca aparat fotograficzny, za zajęcie drugiego miejsca telefon komórkowy natomiast za zajęcie trzeciego miejsca odtwarzacz MP 3.

Konkurs skierowany był do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do organizatora wpłynęło aż 37 prac dotyczących wymarzonego zawodu młodych ludzi. Wybór najlepszych prac był bardzo trudny, dlatego też komisja oceniająca prace postanowiła przyznać aż siedem wyróżnień. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Nagrody wraz z dyplomami wręczyli: Tomasz Andrukiewicz Prezydent Miasta Ełk oraz Beata Różańska doradca zawodowy MCK OHP w Ełku.

I miejsce zajęła Agata Milewska, Zespół Szkół nr 3 w Ełku
II miejsce zajęła Irena Omilian, Zespół Szkół nr 3 w Ełku
III miejsce zajął Patryk Łostowski, Zespół Szkół nr 5 w Ełku.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:
1. Piotr Mikulski, Zespół Szkół nr 5
2. Weronika Dąbrowska, Zespół Szkół nr 5
3. Piotr Żyliński, Zespół Szkół nr 5
4. Sonia Sobol, I LO w Ełku
5. Mateusz Gajko, Zespół Szkół nr 5
6. Weronika Niedźwiecka, Zespół Szkół nr 5
7. Wioleta Karwowska, Zespół Szkół nr 5

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy wygranej a pozostałym bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że Wasze marzenia co do zawodów w najbliższej przyszłości spełnią się. Życzymy powodzenia.

Beata Różańska
Doradca zawodowy MCK OHP Ełk

Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego