Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 2 czerwca 2023 roku, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Szkoły Celne w Ełku
III edycja Konkursu na wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Ełk rozstrzygnięta. Nagrodzono trzech autorów prac dyplomowych.


Powiększ zdjęcie
Dziś w Urzędzie Miasta Ełku odbyła się uroczystość przyznania nagród za najlepsze prace dyplomowe, jakie wpłynęły na tegoroczny konkurs pn. „Nagroda Prezydenta Miasta Ełku za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Ełk”. Łączna pula nagród wynosiła 15 tys. zł


Na konkurs wpłynęło łącznie 21 prac, w tym: 7 magisterskich, 3 inżynierskie, 7 licencjackich, 4 podyplomowe. Autorzy prac, to absolwenci różnych uczelni z całej Polski, m.in ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, z Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Gdańskiego, Colegium Civitas, czy Uniwersytetu w Białymstoku. Tematyka była bardzo szeroka i różnorodna, ale w ocenie jurorów liczyła się przede wszystkim użyteczność przedstawionych w pracach rozwiązań dla Ełku.

Najwyższe oceny uzyskała Anna Jasińska z Uniwersytetu w Białymstoku za pracę magisterską pt. „Droga do tolerancji - co Tobie mogłoby się zdarzyć? Projekt edukacyjny”.
Dalej przyznano dwa drugie miejsca ex equo Annie Lewoc również absolwentce Uniwersytetu w Białymstoku, za pracę podyplomową pt. „Panorama wyznaniowa w Ełku po II wojnie światowej” oraz Pawłowi Zadrodze z Politechniki Białostockiej za pracę inżynierską pt. „Adaptacja wieży ciśnień w Ełku - WASSERTURM na galerię sztuki”.

Zastępca prezydenta Artur Urbański, który był obecny na spotkaniu, podkreślał, że zwycięskie prace wniosły wiele świeżości i dobrych pomysłów mających szansę na zrealizowanie w Ełku. Laureatom zostały wręczone nagrody pieniężne.iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego