Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 26 marca 2023 roku, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Szkoły Celne w Ełku
Ferie tuż za rogiem, a Ty myślisz co ze sobą zrobić?
Przyjdź do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Ełku i aktywnie wykorzystaj swój czas!


W dniach 24-28.01.2010 w MCK OHP w Ełku możesz skorzystać bezpłatnie z Internetu. Ponadto doradca zawodowy pomoże Ci w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych. Wskaże jak możesz wykorzystywać Internet w aktywnym poszukiwaniu pracy. Doradca zawodowy będzie służył również poradą zawodową czy to dotyczącą określenia predyspozycji zawodowych czy wyboru dalszej drogi edukacyjnej, podpowie jak zaplanować swoją ścieżkę kariery zawodowej.

Dnia 26.01.2011 doradca zawodowy poprowadzi dla zainteresowanych zajęcia grupowe na temat "Lubisz pomagać innym? Zostań wolontariuszem!". Zajęcia mają na celu przybliżenie tematyki i idei wolontariatu. Wskaże również jego aspekty społeczno-prawne.

W dniu 03.02.2011 będzie miała miejsce grupowa informacja zawodowa - Żołnierz mój zawód. Młodzież, która wiąże swoją przyszłość z tym zawodem zapozna się z wymaganiami do tego zawodu, a także będzie miała możliwość wziąć aktywny udział w zajęciach praktycznych podczas sesji wyjazdowej w ramach dni otwartych koszar, gdzie będzie czekało ich wiele atrakcji.

Więcej informacji można uzyskać w biurze MCK OHP w Ełku
przy ul. Mickiewicza 15, pok. nr 5 lub telefonicznie pod numerem 87 610 12 50. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP powstało przy współpracy z władzami lokalnymi w ramach projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Beata Różańska
Doradca zawodowy

Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego