Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 26 marca 2023 roku, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Szkoły Celne w Ełku
Do Ełku przyjechali już zawodnicy, którzy będą walczyć na jutrzejszej Gali KSW Extra President Cup. Dziś odbędzie się oficjalne ważenie zawodników.

Gala KSW Extra President Cup odbędzie się w sobotę 29 stycznia o godz. 20.00 w hali sportowo-widowiskowej w Ełku przy ul. M.M. Kolbe 11.

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) – największa polska organizacja promująca zawodowe walki MMA (Mixed Martial Arts), czyli dyscyplinie, w której zawodnicy walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik zaczerpniętych z różnych sztuk i sportów walki.

W Ełku będzie można oglądać walki najlepszych zawodników MMA z Polski i zagranicy. Rozegrany zostanie ośmioosobowy turniej w wadze półśredniej (do 77kg), którego finał odbędzie się na marcowej Gali KSW15.

W turnieju zobaczymy następujące konfrontacje:
• MARCO SANTI (Italy) vs ASLAMBEK SAIDOV (Poland)
• DOMINGOS MESTRE (Portugal) vs PAWEŁ GŁĘBOCKI (Poland)
• RUBEN CRAWFORD (Germany) vs MATEUSZ STRZELCZYK (Poland)
• WANDERSON SILVA (Brasil) vs ROBERT RADOMSKI (Poland)
Dodatkowo odbędzie się jedna walka extra:
Paul Reed (England) - Artur Sowiński (Poland)
Walką wieczoru będzie pojedynek:
Vitor Nobrega (Brasil) vs Antoni Chmielewski (Poland)

Na ełckiej hali galę obejrzy ok. 1500 osób. Relacja na żywo w telewizji Polsat Sport od godz. 20.00.

Część zawodników przyjechała do Ełku już wczoraj. Dziś gwiazda pojedynku wieczoru Antoni Chmielewski spotkał się z dziećmi i młodzieżą uczestnikami Zimowej Akademii Karate Ełckiego Klubu Karate Kyokushin.

Dzisiaj wieczorem w Ełku odbędzie się oficjalna konferencja prasowa przed Galą oraz prezentacja i ważenie zawodników. W konferencji uczestniczyć będą właściciele KSW: Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski.

W Ełku zapoczątkowany zostanie nowy cykl Gal KSW, tzw. President Cup, które mają być turniejami organizowanymi przez KSW wspólnie z prezydentami zainteresowanych miast. Oprócz honorariów finansowych (KSW organizuje walki zawodowe) głównym trofeum cyklu każdorazowo będzie unikalny Puchar Prezydenta. Pomysł organizacji nowego cyklu gal KSW w miastach prezydenckich narodził się właśnie w Ełku, podczas wcześniejszych rozmów z przedstawicielami Federacji KSW.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego