Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 26 marca 2023 roku, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Szkoły Celne w Ełku
Ełk prezentował swój potencjał inwestycyjny na targach NASSCOM w Indiach. Przedstawiciele samorządu ełckiego z prezydentem Tomaszem Andrukiewiczem na czele, zaprezentowali nasz region oraz Ełk podczas "Misji Inwestycyjnej" promującej Polskę Wschodnią.

Targi NASSCOM India Leadership Forum, odbyły się w dniach 8 - 10 lutego. To rokrocznie odbywająca się w Bombaju, największa tego typu impreza w Azji skupiająca światową czołówkę z dziedziny informatyki - targi sektora IT i BPO.

Ełk był jedynym miastem nie będącym siedzibą województwa, które prezentowało swój potencjał inwestycyjny na targach.

Miasta Polski Wschodniej prezentujące się na NASSCOM przedstawiły wspólną wizję tej części naszego kraju jako atrakcyjnej do zainwestowania.

Delegacja firm i przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego z Polski Wschodniej w tym z Ełku, nawiązała kontakty biznesowe, mogące przynieść do Polski, naszego regionu i w konsekwencji do naszego miasta nowych inwestorów z Indii oraz innych potęg gospodarczych. Może to zaowocować również w nieodległym czasie zwiększeniem poziomu współpracy międzynarodowej firm i instytucji z naszego regionu – zarówno w eksporcie, jak i kooperacji w sektorze informatycznym, telekomunikacyjnym i usługowym.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Inwestycji Zagranicznych S. A. w ramach projektu "Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej".

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego