Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 26 marca 2023 roku, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Szkoły Celne w Ełku
26 lutego 2011 r. (sobota)
godz. 18.00
sala ZEBRA Ełckiego Centrum Kultury
wstęp: 7 zł - dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie Mateusza Boczkowskiego


„Dźwięki Ełku” to wyjątkowy album będący zbiorem twórczości artystów związanych z Ełkiem, a przede wszystkim z muzyką. Muzyką, która jest wszędzie. Wszędzie się ją słyszy i czuje. Bo każdy utwór to jakaś cząstka naszego miasta i każdego z nas. W rytm tej muzyki szeleszczą liście na ełckich drzewach, a wiatr porusza falę jeziora.
Utwory, których wysłuchacie są ciekawą „opowieścią”, która niepowtarzalnymi dźwiękami, rytmami, barwami i słowami oddaje uczucia muzyków. Muzyków, którzy ukochali swoje miasto.

Kolejność nagrań jest nieprzypadkowa, bowiem poszczególne utwory mają stopniowo zmieniać nasze emocje, momentami również zadziwiać. I pozostawić swoisty niedosyt. Niedosyt dźwięków i wykonawców, których wysłuchać będzie można w kolejnym wydaniu albumu.

DŹWIĘKAMI EŁKU dzielimy się z Państwem na przełomie roku 2010/2011 z nadzieją, że zechcecie do tych różnorodnych DŹWIĘKÓW powracać w wolnych chwilach dla poprawy nastroju i życiowych inspiracji.

Wsłuchajcie się w Dźwięki Ełku
Tomasz AndrukiewiczTym razem wystąpią:
HERBIK - Łukasz Herbszt, ART. MACHINA, EWA AWRAMIK - wokalistka zespołu Sweet Joy, WOJTEK ŻMUDA, SIDD COME, O.K.A.W. SZTORM, KLAUDIA MUŻYŁO, MARCIN PYCIAK.

iS (ECK)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego