Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 24 marca 2023 roku, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Szkoły Celne w Ełku
Zajechali mu drogę i ukradli samochód. Takie zgłoszenie odebrali ełccy policjanci. Okazało się jednak, że takie przestępstwo nigdy nie miało miejsca.

W minioną niedzielę przed godziną 21 policjanci zostali powiadomieni przez 18-latka o rozboju. Twierdził on, że kiedy podróżował swoim oplem omegą, nagle zajechały mu drogę dwa auta. Wysiadło z nich kilku mężczyzn, którzy siłą wyciągnęli go z pojazdu, a następnie ukradli opla i odjechali.

Skradzionego samochodu oraz sprawców napadu szukali wszyscy ełccy policjanci będący w służbie. Pokrzywdzony jednak za każdym razem zmieniał wersje wydarzeń oraz miejsce popełnienia rozboju.

Funkcjonariusze po przeprowadzeniu szeregu czynności ustalili, że zgłoszone przez 18-latka przestępstwo nigdy nie miało miejsca. Okazało się także, że nastolatek wybrał się ze swoją dziewczyną na niedzielną przejażdżkę, ale na leśnej drodze zakopał samochód w błocie. Zamiast zorganizować sobie pomoc, aby wydostać auto, zgłosił policjantom rozbój.

18-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie przed sądem za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie oraz składanie fałszywych zeznań.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego