Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 24 marca 2023 roku, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Szkoły Celne w Ełku
55-latek i 26-latek zostali zatrzymani na tym, jak z terenu po byłej chłodni wynosili sześć zaworów do zbiorników po amoniaku. Z kolei dwóch 50-latków i ich o sześć lat starszy kolega na tym, jak wieźli wózkiem metalowe słupy należące do jednej z ełckich firm. Do obu zdarzeń doszło w poniedziałek w Ełku.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 11.30. Dwóch 50-latków i 56-latek najpierw zrobili otwór w ogrodzeniu jednej z firm. Następnie wózkiem wywieźli cztery metalowe słupy. Nie oddalili się jednak zbyt daleko, bo zauważył ich właściciel, który powiadomił fakcie policjantów. Wszyscy sprawcy trafili do policyjnego aresztu.

Z kolei około godziny 12 policjanci zostali powiadomieni o złapaniu dwóch mężczyzn na tym, jak z terenu po byłej chłodni wynosili metalowe elementy. Były to zawory od zbiorników po amoniaku. Funkcjonariusze pojechali na miejsce. W trakcie legitymowania okazało się, że sprawcy to 55-latek i 26-latek. Podejrzani zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Pokrzywdzony oszacował straty na około trzy tysiące złotych.

Mężczyźni odpowiedzą za kradzież. Każdemu z nich grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego