Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 4 grudnia 2023 roku, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Szkoły Celne w Ełku
Regionalny Konkurs Sprawnościowy z Języka Angielskiego "Grammar's great - 2011" - rozstrzygnięty.

24 marca 2011 roku o godz. 11:00 po raz drugi Wydział Nauk Humanistycznych Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku zorganizował REGIONALNY KONKURS SPRAWNOŚCIOWY z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "Grammar's great - 2011".

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, motywowanie do poszerzenia wiedzy w zakresie umiejętności językowych oraz zainteresowanie szeroko rozumianą kulturą i literaturą anglojęzycznego obszaru językowego.

W tym roku do konkursu zgłosiło się 109 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Konkurs cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem wśród młodzieży niż w roku ubiegłym. Wśród zgłoszonych do konkursu uczniów, gościliśmy reprezentantów takich szkół jak: I Liceum Ogólnokształcące w Ełku, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi, Zespół Szkół Nr 2 w Ełku, Zespół Szkół Nr 5 w Ełku, II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku, Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Ełku, Zespół Szkół CKR w Suwałkach, Zespół Szkół w Szczuczynie oraz Zespół Szkół Leśnych w Rucianem Nida.

Laureatami konkursu zostali:
  • Miejsce I, czyli 100% ulgi w czesnym na kierunku FILOLOGIA w WSFiZ zajęła Magdalena Suszek, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (80 pkt.)
  • Miejsce II, czyli 50% ulgi w czesnym na kierunku FILOLOGIA w WSFiZ zajął Ernest Przestrzelski, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi (78,33 pkt.)
  • Miejsce III, czyli 30% ulgi w czesnym na kierunku FILOLOGIA w WSFiZ zajęła Arleta Kuc, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (75,6 pkt.)


Wyróżnienia:
• Magdalena Żukowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi (74,33pkt)
• Alicja Wierzchowska, II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku (74 pkt.)
• Adrianna Grabowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi (73 pkt.)
• Adam Zyskowski, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (73 pkt.)
• David Kacprzyk, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi (72,3 pkt.)
• Oliwia Okuniewska, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (68,3 pkt.)
• Julia Kościuk, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (67,3 pkt.)
• Radosław Sinica, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku (66 pkt.)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zaświadczenia potwierdzające udział w konkursie. Uroczyste wręczenie dyplomów, nagród książkowych oraz nagród rzeczowych laureatom oraz osobom wyróżnionym, listy gratulacyjne rodzicom, podziękowania nauczycielom oraz dyrekcji szkoły odbędzie się w DNIU OTWARTYCH DRZWI Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania Filii w Ełku 18 kwietnia 2011 r.Beata Warsiewicz, WSFiZ Filia w Ełku
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego