Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 1 grudnia 2021 roku, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
Szkoły Celne w Ełku
W piątek 15 kwietnia w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Justyna Dołęga z Zespołu Szkół nr 3 w Ełku zajęła 6. miejsce. W drodze do finału pokonała ponad 4 500 osób. Dzięki swojej determinacji wygrała nie tylko zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, ale także bezpłatne studia I stopnia w Wyższej Szkole Logistyki oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.


powiększ
Justyna ma 20 lat i jest uczennicą IV klasy technikum. Po za olbrzymim zamiłowaniem do logistyki interesuje ją także muzyka i taniec. Tego roku wystartowała już trzeci raz w zmaganiach o miano najlepszego logistyka. Justyna jest dowodem na to, iż ciężka praca daje wspaniałe efekty. Przy pierwszym starcie rywalizację zakończyła na I etapie, by w następnej edycji olimpiady awansować do etapu okręgowego i wreszcie w tegorocznych zmaganiach dostać się do finału. Zdobywając 6. miejsce uczennica z Ełku została najlepiej sklasyfikowaną dziewczyną III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Za swoją wytrwałość Justyna otrzymała konsolę Sony PSP oraz zwolnienie z opłat za I stopień studiów w Wyższej Szkole Logistyki.

Zwycięzcą tegorocznych zmagań został natomiast Artur Rona z Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie, zdobywając 82,5 pkt. na 100 możliwych.

Zespół Szkół nr 3 w Ełku to jedna z dwóch szkół z województwa warmińsko - mazurskiego, której przedstawicielka awansowała do finału olimpiady. Dzięki wynikom uzyskanym przez Justynę szkoła uplasowała się na 14. pozycji w skali kraju. Najlepszą Szkołą III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej został Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie.

iS (Wojciech Zalewski, rzecznik prasowy WSL)
Copyright © 2005-2021 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego