Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 26 marca 2023 roku, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Szkoły Celne w Ełku
Podczas świątecznego weekendu policjanci wyeliminowali z ruchu siedmiu pijanych kierowców, nałożyli 71 mandatów karnych, przeprowadzili 89 interwencji w miejscach publicznych oraz 36 razy wyjeżdżali do awantur domowych.

Od piątku ełccy policjanci prowadzili działania pod hasłem "Bezpieczny Weekend- Kwiecień 2011". Funkcjonariusze ruchu drogowego obecni byli na ulicach i trasach całego powiatu. Kontrolowali stan technicznych pojazdów, sprawdzali także stan trzeźwości kierujących.

Mundurowi skontrolowali łącznie 179 pojazdów, nałożyli 71 mandatów karnych, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości. Wyeliminowali też z ruchu 7 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, jedynie 9 niegroźnych kolizji drogowych.

Minione święta to dla policjantów nie tylko kontrole na drogach, ale również interwencje w miejscach publicznych. Przez ten okres funkcjonariusze przeprowadzili aż 89 takich interwencji oraz 36 razy wyjeżdżali do awantur domowych. Najczęstszą przyczyną interwencji był alkohol. W związku z tymi zdarzeniami aż 20 osób trafiło do policyjnej izby wytrzeźwień oraz 13 do policyjnego aresztu.

iS (KPP Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego