Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 24 marca 2023 roku, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Szkoły Celne w Ełku
Ełckie Centrum Kultury przedstawiło kalendarz letnich imprez. Jak co roku odbędzie się Festiwal Folklorystyczny "Tęcza", Mazurska Lato Kabaretowe Mulatka oraz Festiwal "Ogień i Woda".

Już pod koniec czerwca na festiwalu Tęcza zaprezentują się zespoły folklorystyczne z wielu europejskich krajów - informuje Beata Makuch dyrektor Ełckiego Centrum Kultury.

Festiwal "Ogień i Woda" zaplanowano na 15 i 16 lipca. Jako gwiazda muzyczna wystąpi zespół Manchester oraz Monika Brodka. Największe w Polsce firmy pirotechniczne pokażą spektakle na niebie.

Od 27 do 30 lipca w Ełku jeden z największych przeglądów kabaretowych w Polsce - Mulatka. Oprócz kabaretów, które stawiają na scenie swoje pierwsze kroki zobaczymy też gwiazdy. Wystąpią grupa Hrabi, Marian Opania i Wiktor Zborowski. Po raz pierwszy na Mulatce zaprezentuje się kabaret Piwnica pod Baranami. Mazurskie Lato Kabaretowe poprowadzą Przemysław Żejmo zwany Saszą i Artur Andrus.

W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych w Ełku nie zabraknie imprez plenerowych takich jak "Spotkajmy się na promenadzie" czy Letniego Kina Pod Gwiazdami, które rusza w czerwcu.

iS (Radio5)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego