Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 28 marca 2023 roku, imieniny: Anieli, Kastora, Soni
Szkoły Celne w Ełku
Do policyjnego aresztu trafili dwaj 19-letni mieszkańcy Ełku. Pierwszy wybił szybę w jednym z ełckich sklepów w centrum miasta, drugi zniszczył drzwi wejściowe do klatki schodowej bloku także w centrum.

Na tysiąc złotych oszacowano straty jakie spowodował 19-latek zatrzymany przez ełckich policjantów, który wybił szybę w jednym z ełckich sklepów w centrum miasta.
Zgłoszenie od anonimowego mieszkańca dyżurny ełckich funkcjonariuszy otrzymał wczoraj około godziny 8.30. Oficer dyżurny utrzymując telefoniczny kontakt ze zgłaszającym skierował na miejsce patrol policji. Funkcjonariusze w wyniku podjętej penetracji terenu zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Ełku, będący pod wpływem alkoholu.

Do policyjnego aresztu trafił również 19-latek, który wczoraj zdemolował drzwi wejściowe do klatki schodowej bloku w centrum miasta. Mężczyzna poprzez wyłamanie w nich dwóch drewnianych wkładów spowodował straty w wysokości 500 zł. Jak się okazało mężczyzna był pijany, badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za zniszczenie mienia obu mężczyznom grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego