Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 28 marca 2023 roku, imieniny: Anieli, Kastora, Soni
Szkoły Celne w Ełku
Starosta Ełcki Krzysztof Piłat zaprasza potencjalnych beneficjentów na spotkanie organizowane przez Warmińsko - Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie poświęcone zasadom ubiegania się o wsparcie w ramach Programu Bon na Innowacje.

Celem programu jest inicjacja kontaktów małych przedsiębiorstw z instytucjami naukowymi. Wsparcie może zostać wykorzystane przez firmy na zakup usług dotyczących wdrożenia lub rozwoju produktu czy technologii. Zgodnie z regulaminem projektu pomocowego, jedna firma może ubiegać się o kwotę w maksymalnej wysokości 15 000 zł. W obecnym roku całkowity budżet tego programu wynosi 8,4 mln zł. Nabór wniosków trwa do 7 czerwca 2011 r.

Spotkanie odbędzie się 23 maja br. w siedzibie WMARR S.A. w Olsztynie. Udział w nim jest bezpłatny. W czasie spotkania omówione będą najważniejsze kwestie dotyczące aplikowania o środki oraz późniejszego rozliczenia.

Zgłoszenia należy przesyłać do 20 maja 2011r. Więcej informacji nt. naboru wniosków do IV edycji Programu Bon na Innowacje: http://www.parp.gov.pl/index/index/759

iS (Powiat Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego