Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 28 marca 2023 roku, imieniny: Anieli, Kastora, Soni
Szkoły Celne w Ełku
Starosta Ełcki Krzysztof Piłat informuje, że 9 czerwca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się XI Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem forum jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu przedsiębiorcom z instytucjami wdrażającymi programy unijne.

Dobra strategia oraz umiejętność znajdowania i wdrażania nowatorskich pomysłów to jeden z kluczowych czynników gwarantujących sukces rozwoju nowego biznesu. Niemniej jednak nawet najlepsza inicjatywa może zostać zaprzepaszczona z powodu braku odpowiedniego wsparcia na jej realizację. Sprawą najbardziej istotną dla rozwoju gospodarki jest więc wspieranie nowo powstałych przedsiębiorców na pierwszym etapie ich działalności. PARP objęła szczególną troską właśnie młode firmy.

Spotkanie w stolicy będzie okazją do zapoznania się z dostępnymi na polskim rynku metodami wsparcia i źródłami finansowania oferowanymi młodym przedsiębiorcom w dążeniu do utrzymania i rozwoju własnego biznesu, a także budowania przewagi konkurencyjnej opartej na wiedzy i innowacjach. W forum wezmą udział m.in. polscy i zagraniczni eksperci w dziedzinie ekonomii, przedstawiciele przedsiębiorstw, administracji oraz instytucji otoczenia biznesu z całego kraju.

Bliższe informacje można uzyskać na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości lub w Wydziale Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Ełku.

iS (Powiat Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego