Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Szkoły Celne w Ełku
Słabo wypadł egzamin gimnazjalny w Ełku. Wyniki opublikowała Okręgowa Komisja Egzaminacyjna. Są one gorsze w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Uczniowie kończący gimnazjum do obowiązkowego egzaminu przystąpili w kwietniu. Pisali trzy testy: humanistyczny, matematyczno-przyrodniczy i sprawdzający znajomość języka obcego.

W Ełku najgorsze wyniki uczniowie uzyskali z części humanistycznej. Średnia ilość punktów z tego testu wyniosła 23,9. W roku ubiegłym ten wynik wynosił ponad 30 punktów. Z części matematyczno-przyrodniczej średnia ilość zdobytych punktów wynosiła 22,8. To również gorszy wynik w porównaniu z rokiem ubiegłym o około 2 punkty. Najlepiej gimnazjaliści poradzili sobie z testem z języka angielskiego. Średnio uczeń gimnazjum napisał go na 29,7 punktów. Ale to również gorszy wynik w porównaniu z rokiem ubiegłym, kiedy to gimnazjaliści zdobyli 31,5 punktów.

W powiecie ełckim najlepiej wypadli uczniowie z gminy Prostki. Tu średnia ilość punktów z 3 egzaminów wynosiła 25. Na drugim miejscu plasują się uczniowie z gminy Ełk z sumą 23,5 punktów. Gimnazjaliści z gminy Stare Juchy i Kalinowo egzamin napisali na poziomie około 23 punktów.

iS (Radio5)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego