Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 24 marca 2023 roku, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Szkoły Celne w Ełku
30 czerwca 2011 r. (czwartek)
godz. 18.00

sala ZEBRA Ełckie Centrum Kultury
bilet: od 10 zł


Same Nazwiska, Sidd Come oraz Sandaless zagrają charytatywnie na rzecz śmiertelnie chorego dwuletniego Filipa Popławskiego.


Filip urodził się 20.10.2009r o godzinie 9 rano. Urodził się jako zdrowe dziecko i nic nie wskazywało na to,ze cos przycmi nasze wielkie szczescie. Niestety... kiedy miał ponad miesiąc okazało się, że nasz Skarbek od urodzenia cierpi na genetyczna, nieuleczalną chorobę mukowiscydozę. Mukowiscydozy się nie leczy, a jedynie poprzez leki, odżywki, rehabilitację łagodzi jej przebieg. Choroba ta, ciągle postępuje wyniszczając cały organizm dziecka. Nadmierna produkcja lepkiego śluzu powoduje włóknienie narządów wewnętrznych: płuc, trzustki, wątroby.
Walczymy o każdy dzień z naszym synkiem i nie poddamy się za wszelką cene!

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi o dobrym sercu, aby wspomogli nas rodziców finansowo w walce z chorobą naszego kochanego synka Filipa.


Emilia i Dawid PopławscySAME NAZWISKA
Po siedmiu latach nieobecności na ełcką scenę powraca zespół Same Nazwiska. Grupa znana ełckiej publiczności z utworów takich jak "All You Want" czy "Strong". Wcześniej zespół tworzyli: Paweł Głowicki, Wojciech Wrona, Jarosław Fiebrich, Piotr Karpienia i Piotr Mikulski. Formacja rozpadła się w 2004 roku po tragicznym wypadku, w którym zginął jej lider - Jarosław Fiebrich. Po tym wydarzeniu pozostali członkowie zespołu brali udział w wielu projektach muzycznych, m.in. Flesh Creep czy Drobjazzg, by po siedmiu latach reaktywować Same Nazwiska.

SIDD COME
Maciek i Daniel grywali od początków szkoły średniej. Pierwsze kroki to wielogodzinne jam session w pisanickim hotelu. Potem zespół REGENERACJA, TACY SOBIE. Około 2001 lub 2002 roku spotkali się z Rafałem i Marcinem tak powstał SIDDHARTHA. Po około 2,5 roku mimo dobrego rozwoju muzycznego zespół zawiesił działalność. Każdy poszedł w swoją stronę. Od 2009 r. skład reaktywował się jako SIDD COME. Do zespołu dołączył gitarzysta Piotr i zarejestrowano płytę demo. Piotr odszedł z zespołu, pozostało nagranie i oczywiście w dalszym ciągu SIDD COME.

SANDALESS
Ełcka Formacja Muzyczna powstała w 1997 roku. Przez lata tworzy ją wielu ełckich muzyków, dużo dobrej energii i pozytywnych dźwięków. Zagrali ponad 300 koncertów w kraju i za granicą. Sandaless zabłysnęli efektowną kombinacją reggae i ostrych rockowych brzmień. Na koncie mają już debiutancką EP-kę Droga z 2006 roku, a ostatnio pokazali się szerszej publiczności na Opolskich Debiutach wykonaniem utworu "Przetrwamy" autorstwa Wojciecha Młynarskiego. Zespół w 2009 roku wydaje swój pierwszy duży album, prezentujący rozwinięcie Drogi o większą dawkę przebojowości i bogatszą produkcję.

iS (ECK)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego