Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 28 marca 2023 roku, imieniny: Anieli, Kastora, Soni
Szkoły Celne w Ełku
Miasto Ełk bierze udział w ogólnopolskiej akcji marki NIVEA, w ramach której organizowany jest konkurs "100 placów zabaw na 100 lat NIVEA".

Z okazji setnych urodzin NIVEA ufunduje i wybuduje 100 bezpiecznych i funkcjonalnych placów zabaw w całej Polsce. Aby taki plac zabaw powstał właśnie w naszym mieście wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.nivea.pl i zagłosować na Ełk.


W głosowaniu może brać udział każdy. Po zalogowaniu użytkownicy uzyskają możliwość codziennego oddania głosu na jedną, wybraną przez siebie lokalizację w specjalnie do tego utworzonym serwisie. Głosowanie odbędzie się w 4 etapach w terminie od 6 czerwca do 31 października br. W zwycięskich lokalizacjach, które uzyskają największą liczbę głosów, rozpocznie się budowa placów zabaw. NIVEA zobowiązuje się do sfinansowania zakupu i montażu urządzeń na terenach przygotowanych i przekazanych przez samorządy lokalne pod budowę placów zabaw. Gotowe obiekty staną się własnością lokalnych społeczności.

Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Ełku do wzięcia udziału w akcji poprzez częste i aktywne oddawanie głosów. Wspólnie możemy uszczęśliwić najmłodszych mieszkańców Ełku, sprawiając im wiele radości i frajdy. Każdy głos może zadecydować o wygranej!

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego