Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 4 grudnia 2023 roku, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Szkoły Celne w Ełku
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni (woj wielkopolskie) zatrzymali trzech mężczyzn, mieszkańców Ełku, którzy poruszali się skradzionym mercedesem.
Mężczyźni zostali przewiezieni do komendy Policji w Ełku, gdzie zostaną przesłuchani w związku ze śmiercią 75-letniego obywatela Niemiec. Ciało poszkodowanego znaleziono wczoraj w jednym z domów na terenie Ełku.Powiększ zdjęcie
Wczoraj około godziny 10.00 oficer dyżurny Policji w Ełku został poinformowany o tym, że w jednym z domów na terenie miasta znaleziono ciało starszego mężczyzny. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że nieżyjący to 75-letni mieszkaniec Niemiec, zamieszkujący w Ełku. Z terenu posesji został także skradziony mercedes. W związku z podejrzeniem, że do śmierci 75-latka mogły przyczynić się inne osoby, policjanci i prokurator podjęli czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia i wyjaśnienia sprawy. Policjanci z Ełku oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Ełku między innymi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ślady, dokonali oględzin. Prokurator wszczął śledztwo w tej sprawie.

Informacja o zdarzeniu w błyskawicznym tempie trafiła do jednostek Policji w całym kraju. W poszukiwania ewentualnych sprawców i skradzionego samochodu, należącego do nieżyjącego 75-latka, zaangażowani byli policjanci z innych województw. Jeszcze tego samego dnia współpracujący z sobą kryminalni z Olsztyna i Wielkopolski ustalili, że sprawcy mogą podążać w kierunku Poznania.

Wczoraj około godziny 21.00 jeden z policyjnych patroli zauważył kradziony pojazd w okolicach Wrześni. Mimo próby zatrzymania auta, kierujący mercedesem zdecydował się na ucieczkę. Policyjny pościg i blokada utworzona na obwodnicy miasta doprowadziły do zatrzymania pojazdu i trzech mężczyzn, którzy po obezwładnieniu zostali przewiezieni do komendy.

Zatrzymanymi okazali się 31-letni Łukasz B. oraz 24-letni Marek G. i Piotr R. Wszyscy są mieszkańcami Ełku. Dzisiaj w nocy mężczyźni przekonwojowani zostali do Ełku, gdzie zostaną przesłuchani na okoliczność zdarzenia.

Mężczyźni są dobrze znani ełckiej policji, wcześniej byli wielokrotnie karani za kradzieże, kradzieże z włamaniem i inne przestępstwa.

iS (KWP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego