Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 28 marca 2023 roku, imieniny: Anieli, Kastora, Soni
Szkoły Celne w Ełku
Po raz kolejny zobaczymy Ełk w ogólnopolskiej telewizji. W sobotę, 16 lipca relacje na żywo z Ełku będzie można obejrzeć na antenie TVP Info.

W najbliższą sobotę kolejny raz zobaczymy nasze miasto w relacji na żywo tym razem na antenie TVP Info. Ekipa telewizyjna odwiedzi Ełk w czasie odbywającego się w weekend Festiwalu "Ogień i Woda" (więcej o festiwalu: zobacz tu »).

Podczas wejść na żywo z Ełku emitowana będzie prognoza pogody. Nie zabraknie także prezentacji miasta. Pokazane zostaną atrakcje, którymi Ełk chce przyciągnąć turystów. Będzie mowa o najciekawszych tegorocznych imprezach: w tym IV Mazurskich Zawodach Balonowych, które odbędą się w dniach 11 - 14 sierpnia. Ełk promował się będzie także jako kulinarna stolica Mazur.

Wejścia na żywo z Ełku nastąpią ok. godziny: 13.46, 14.46, 15.45, 16.53.

W czerwcu Ełk gościł już na antenie TVP. W dniach 20–22 czerwca w programie 2 TVP można było zobaczyć Ełk w dwóch audycjach: "PYTANIE NA ŚNIADANIE" oraz "PYTANIE NA LATO", w których emitowano felietony o tematyce związanej z Miastem Ełk. Z kolei 24 czerwca w programie 1 TVP emitowano na żywo z Ełku popularny program "Kawa czy herbata".

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego