Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 28 marca 2023 roku, imieniny: Anieli, Kastora, Soni
Szkoły Celne w Ełku
Policjanci i strażacy kontynuują poszukiwania Łukasza Chomika z Ełku. Wczoraj przy pomocy sonaru przeszukiwali Jezioro Ełckie.

- Poszukiwania trwały od godz. 8 do 18 - poinformował Jarosław Pieszko, rzecznik prasowy KP PSP w Ełku.
Strażacy z Węgorzewa na polecenie Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa przyjechali z łodzią i sonarem przeznaczonym do poszukiwań w wodzie. Nie znaleźli nic przypominającego ludzkie ciało, w związku z tym nurkowie nie zeszli pod wodę.

- Poszukiwania nie przyniosły rezultatu, dlatego dziś działania zostały wznowione - poinformowała Anna Słonka z Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

Przypomnijmy, 26-letni Łukasz Chomik ostatni raz widziany był 30 stycznia tego roku około godz. 6 rano na ulicy Pułaskiego w Ełku. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi.

Łukasz ma 173 cm wzrostu, ciemne włosy i ciemne oczy. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę bez kaptura, ciemne dżinsowe spodnie i czarne buty sportowe. Osoby posiadające informacje na temat pobytu zaginionego Łukasza Chomika proszone są o kontakt z ełcką komendą pod numerami 87 621 82 00 lub 997.

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego