Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 24 marca 2023 roku, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Szkoły Celne w Ełku
Ulica Armii Krajowej w Ełku miała zostać otwarta jutro. Podobno nastąpi to w najbliższy wtorek. To już kolejne przesunięcie terminu.

Przypomnijmy, pod koniec kwietnia na ulicy Armii Krajowej rozpoczęto prace ziemne przy budowie kanału deszczowego. Zgodnie z założeniami prace przy budowie kolektora miały zakończyć się pod koniec maja. Wykonawca nie wywiązał się z tego terminu z powodu niewybuchów, na które natrafili robotnicy podczas wykopów. Termin przesunięto na 23 lipca, ale okazało się, że pod ziemią znajdują się przyłącza, których nie ma na żadnych planach. Termin został przesunięty kolejny raz. Tym razem zakończenie prac zaplanowano na 6 sierpnia.

Masa bitumiczna zostanie położona dopiero w najbliższy poniedziałek, dlatego otwarcie ulicy nastąpi najpóźniej we wtorek, poinformował Andrzej Semeńczuk, naczelnik Wydziału Mienia komunalnego Urzędu Miasta Ełku. Semeńczuk przyznaje, że oprócz nieprzewidzianych okoliczności, zastrzeżenia może budzić również tempo w jakim wykonywane są prace.

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego