Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 28 marca 2023 roku, imieniny: Anieli, Kastora, Soni
Szkoły Celne w Ełku
Jeśli jesteś młodym człowiekiem i masz od 15 do 25 lat, a także chęć działania i inwestowania w swoją przyszłość ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Dnia 24 sierpnia 2011 roku o godz. 10.00 Młodzieżowe Centrum Kariery rozpoczyna cykl bezpłatnych zajęć warsztatowych „Vademecum kariery” skierowanych do młodzieży.

Celem zajęć jest wyposażenie młodego człowieka w wiedzę i umiejętności niezbędne do poruszania się po rynku pracy. W ramach tematyki zajęć poruszone zostaną zagadnienia tj.: odkrywanie swoich możliwości, predyspozycji zawodowych i zainteresowań, aktywne metody poszukiwania pracy, pisanie dokumentów aplikacyjnych i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Zostaną również poruszone tematy przedsiębiorczości i kreatywności. Doradca zawodowy wskaże młodzieży jak budować swój plan działania, jak zaplanować cele i jak je realizować.

Każdy beneficjent projektu będzie miał możliwość skorzystania z indywidualnego poradnictwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy. Ponadto uczestniczy otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe, poczęstunek a także zwrot kosztów dojazdu. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają zaświadczenie o ich ukończeniu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w wyżej wymienionych warsztatach.

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku, ul. Mickiewicza 15 (pok. nr 5), tel./fax. 87 610 12 50 powstało przy współpracy z lokalnymi władzami Ełku w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Beata Różańska, doradca zawodowy MCK
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego