Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 29 marca 2023 roku, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Szkoły Celne w Ełku
Fani serialu TVP „Rodzinka.pl” będą mieli szansę zobaczyć aktorów oraz ekipę produkcji podczas pracy w Ełku. W najbliższą niedzielę 28 sierpnia realizatorzy rozpoczną zdjęcia do 49 odcinkiem serialu pt. „Wakacje”, którego akcja rozgrywać się będzie w Ełku i okolicach.

„Rodzinka.pl” to zabawny serial komediowy emitowany na antenie programu 2 TVP. Dzięki dobrej współpracy miasta Ełku z Telewizją Polską zdjęcia do kolejnego odcinka serialu kręcone będą w Ełku i okolicach. Telewizja Polska zrealizowała już wiele programów, w których pojawiło się nasze miasto. Były to między innymi: „Kawa czy herbata”, „Wypasione wakacje”, „Wypasiona zima”, „Pytanie na śniadanie” czy teleturniej „Kocham cię Polsko”. Tym razem zdjęcia realizowane w Ełku zostaną wykorzystane w 49 odcinku serialu pt. „Wakacje”. Zdjęcia kręcone będą w dniach 28 - 30 sierpnia między innymi na promenadzie i wodach Jeziora Ełckiego. Emisja odcinka nastąpi w październiku tego roku.

„Rodzinka.pl” to serial o sympatycznym małżeństwie z trójką dzieci. Boscy mieszkają pod Warszawą w przestronnym domu kupionym na kredyt. Ludwik (Tomasz Karolak) głowa rodziny jest architektem i pracuje zazwyczaj w domu. Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) wraca do pracy po przerwie zawodowej, którą poświęciła na wychowanie dzieci. Przed Natalią otwierają się nowe perspektywy...

Reżyserem serialu jest Patrick Yoka, który pracował w takich serialach, jak „Hela w opałach”, „Fala zbrodni”, czy „Niania”. Serial oparty na kanadyjskim formacie „The Parents”. Scenariusz serialu w 2009 został uhonorowany nagrodą w Gemeaux, a produkcja ma najwyższą w swojej kategorii oglądalność.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego