Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Szkoły Celne w Ełku
Akademia Allegro, prospołeczny projekt popularnego portalu aukcyjnego, przemierzy za chwilę całe województwo warmińsko-mazurskie. Specjaliści od e-biznesu będą uczyć mieszkańców regionu tego, jak osiągnąć sukces w branży e-commerce i założyć własny biznes internetowy.

Charakterystyczny Truck Allegro zatrzyma się w Ełku już 5 września, a wykładowcy Akademii Allegro poprowadzą pierwszą część warsztatów z tematyki biznesu internetowego skierowanych dla osób myślących o zarabianiu na sprzedaży w sieci lub już działających w branży.

- Chcemy mieć swój wkład w rozwój branży e-commerce w Polsce, stąd zamierzamy docierać do Polaków w sposób bezpośredni, nie tylko spotykając się z biznesmenami w dużych miastach - mówi Mariusz Wesołowski, koordynator ds. Edukacji Allegro i wykładowca Akademii Allegro. W tym pomóc ma sztab wykwalifikowanych trenerów oraz mobilne centrum szkoleń, którym jest ciężarówka Truck Allegro wyposażona w multimedialny sprzęt niezbędny podczas wykładów i warsztatów.

Szkolenia z dziedziny e-commerce, jakie przygotowano dla mieszkańców Ełku to kilkanaście godzin solidnej wiedzy i praktyki biznesu internetowego. Pierwsza część zajęć z trenerami Allegro będzie dotyczyć prowadzenia biznesu w sieci w oparciu o możliwości całej Grupy Allegro oraz prowadząc własne sklepy internetowe. Druga partia składać się będzie z warsztatów tworzenia skutecznych ofert sprzedaży. Uczestniczy dowiedzą się m.in. jak tworzyć zdjęcia do swojego sklepu internetowego, w jaki sposób budować własną markę i zaufanie klientów oraz z czego powinna składać się wzorcowa komunikacja z nabywcami. Udział w dwudniowych szkoleniach nie jest całkowicie darmowy.

- Koszt uczestnictwa w Akademii Biznesu Internetowego to 60 zł. Bazując na naszym doświadczeniu wiemy, że zupełnie darmowe szkolenia mogłyby nie spełnić swojej roli. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona, więc chcemy mieć pewność że nasz wysiłek zaprocentuje uczestnictwem osób naprawdę zainteresowanych nauką radzenia sobie w branży e-commerce - wyjaśnia Mariusz Wesołowski.

Zapisów na poszczególne szkolenia można dokonywać na stronie organizatora www.akademia.allegro.pl w dziale Oferta, Szkolenia Terenowe.

Drużyna specjalistów z e-commerce
Kadra Akademii składa się z kilkunastu specjalistów w różnych branżach - począwszy od ekonomii, komunikacji, marketingu poprzez informatykę, grafikę i obróbkę zdjęć. Trenerzy już od kilku lat prowadzą szkolenia w poszczególnych programach, m.in. w Akademii Biznesu Internetowego przeznaczonej dla osób dopiero wdrażających się w mechanizmy e-biznesu, Edukacyjnych Spotkaniach Allegro skierowanych do działających w tej sferze przedsiębiorców czy Szkoleniach Ceneo dla prowadzących własne sklepy internetowe. Duża część warsztatów odbywa się właśnie w Trucku Allegro, gdzie jednocześnie może przebywać kilkadziesiąt osób, którym udostępnia się własne laptopy.

iS (Daria Duszyńska)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego