Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 29 marca 2023 roku, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Szkoły Celne w Ełku
Czy zastanawiałeś/aś się ile znasz organizacji pozarządowych, ile znasz osób aktywnych i co robią? Czy nie warto się spotkać z nimi w innych miejscach niż sale konferencyjne i porozmawiać w przyjaznych okolicznościach?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco zapraszamy na Kawiarenkę Obywatelską, która odbędzie się 9 września 2011 roku (w piątek) o godzinie 17:00 w EŁKROOM CAFFE.

W ten oto sposób Ełckie Centrum Organizacji Pozarządowych zachęca do udziału w pierwszej wspólnej "Randce z Organizacją" - przy filiżance darmowej, wyśmienitej kawy lub herbaty.

Spotkanie odbędzie się na wzór szybkich randek. Prowadzący spotkanie będą zadawać uczestnikom pytania pomocnicze o rzeczy, o których warto by się inni dowiedzieli. Czas na odpowiedz będzie ograniczony do 5 minut. Po wyznaczonym czasie uczestnicy zmienią się miejscami i zadane zostanie kolejne pytanie. Pytań będzie tyle na ile wystarczy chęci i sił uczestnikom kawiarenki.

Planowany jest również przedpremierowy pokaz filmu z Ełckiej Majówki Pozarządowej 2011.

Spotkanie ma na celu poszerzenie wiedzy o działalności organizacji pozarządowych oraz integrację środowisk tych organizacji.

iS (ECOP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego