Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 29 marca 2023 roku, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Szkoły Celne w Ełku
Stowarzyszenia ABADA CAPOEIRA EŁK istnieje formalnie od roku 2008, jednak naszą działalność rozpoczęliśmy już ponad 5,5 roku temu, posiadamy doświadczenie, uprawnienia instruktorskie, sprzęt do ćwiczeń oraz wielką pasję jaką jest Capoeira i chętnie się nią dzielimy.

Zapraszamy na treningi Capoeira - Brazylijskiej Sztuki Walki połączonej z tańcem, akrobatyką, muzyką. Zajęcia prowadzone będą w 2 grupach: "Grupa I" powyżej 12 roku życia oraz "Grupa II" dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Grupa dla dzieci w wieku od 6 lat powstała z myślą o stworzeniu zajęć bez przemocy, rozwijających sprawność fizyczną, zdolności muzyczne oraz współpracę z innymi rówieśnikami. Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się 13 września o godz. 18.15 w Gimnazjum nr 1 przy ul. Małeckiech w Ełku. Serdecznie zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami, zobaczcie nasz trening.

Zapisy bezpośrednio po pierwszych zajęciach - 13.10.2011r. lub telefonicznie: Tomasz Gabruś tel. 792238292 oraz mailowo: prezes@abada-capoeira.elk.pl Nabór trwa do końca miesiąca.


Zajęcia Capoeira w przeciwieństwie do innych sztuk walki nie wyzwalają agresji. Powodują, iż dzieci uczą się współpracy, a dzięki prowadzeniu treningów w formie urozmaiconej o zabawy, nauka technik capoeira staje się dla nich nie tylko wysiłkiem fizycznym, ale również wspaniałą zabawą oraz przygodą.

W zajęciach mogą brać udział również całe rodziny (rodzice z dzieckiem) co wzmacnia więzi rodzinne oraz jest dobrą okazję do zabawy z dzieckiem, zupełnie inną formą rozrywki. Zajęcia będą prowadzone przez instruktora z uprawnieniami (Instruktor - Rekreacji Ruchowej). Na zajęcia należy zabrać ze sobą wygodne sportowe ubranie (dres, spodenki, strój do ćwiczeń oraz biały podkoszulek, obuwie będzie zbędne - ćwiczymy boso).

Treninigi odbywać się będą w Gimnazjum nr 1 w Ełku, ul. Małeckich 1.
W każdy wtorek w godzinach 18.00 - 20.00 - "Grupa I" oraz piątek w godzinach 18.15-19.45 - "Grupa II", od godz. 19.30 trening dla "Grupy I".


Prezes Stowarzyszenia ABADA Capoeira Ełk
Tomasz Gabruś

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego