Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 29 marca 2023 roku, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Szkoły Celne w Ełku
Młodzieżowe Centrum Kariery i Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Ełku w ramach Europejskich Dni Promocji Przedsiębiorczości Młodych organizują panel dyskusyjny „Z przedsiębiorczością na Ty”.Celem tego przedsięwzięcia jest promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży oraz inspirowanie do podejmowania aktywności na rynku pracy.

Inicjatywa ta skierowana jest do osób młodych podejmujących pierwsze zatrudnienie, rozważających założenie własnej działalności gospodarczej oraz zainteresowanych działalnością społeczno - zawodową.

W panelu dyskusyjnym wezmą udział: Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz, Specjalista ds. projektów inwestycyjnych i pełnomocnik Prezydenta ds. Techno-Parku Anna Wojciechowska oraz młodzi przedsiębiorcy, którzy uzyskali dofinansowanie na otwarcie własnej działalności gospodarczej Katarzyna Waszkiewicz - Mikucka oraz Grzegorz Mikucki - właściciele Centrum Twórczego Rozwoju Dziecka i Rodziny „Zacisze”. Będzie to doskonała okazja do kontaktu i wymiany doświadczeń z osobami funkcjonującymi już na rynku pracy i mogącymi zainspirować do podejmowania własnej inicjatywy, a także opowiedzieć o sukcesach i trudnościach jakie sami napotykali.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 13 października o godz. 11.00 do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Ełku przy ul. Mickiewicza 15, pok. nr 5.Beata Różańska, doradca zawodowy MCK OHP Ełk

Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego