Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 29 marca 2023 roku, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Szkoły Celne w Ełku
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Ełku odbędą się uroczyste miejskie i wojewódzkie obchody tego święta.

W Dniu Edukacji Narodowej, 14 października, życzenia kierowane są do wszystkich pracowników oświaty. W Ełku z tej okazji spotkają się oni dwukrotnie: 12 października (środa) o godz. 11.00 w Ełckim Centrum Kultury oraz 14 października (piątek), godz. 10.00 w Urzędu Miasta Ełku.

Na pierwszą uroczystość przyjadą pracownicy oświaty z województwa Warmińsko-Mazurskiego na zaproszenie Wojewody Warmińsko - Mazurskiego Mariana Podziewskiego, Marszałka Województwa Jacka Protasa oraz Prezydenta Miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza. W wydarzeniu tym wezmą udział między innymi: władze miast, członków rad i zarządów miast, nauczycieli oraz osoby zasłużone i nagrodzone krzyżami zasługi, medalami Komisji Edukacji Narodowej, nagrodą Ministra Edukacji Narodowej oraz Kuratora Oświaty. Oprócz oficjalnych wystąpień i wręczania odznaczeń, medali i nagród, w programie przewidziano również spektakl "Podróż sentymentalna" w wykonaniu Ełckiego Teatru Tańca.

Druga uroczystość odbędzie się 14 października o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta Ełku. Będą to miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu Prezydent Tomasz Andrukiewicz spotka się z: dyrektorami, nauczycielami i pracownikami miejskich placówek oświatowych. Podczas tego spotkania zostaną wręczone nagrody Prezydenta Miasta Ełku za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz podnoszenia jakości edukacji w mieście.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego