Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 24 marca 2023 roku, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Szkoły Celne w Ełku
Polski Klub Infrastruktury Sportowej już po raz XII przyznał wyróżnienia Firma na Medal, Inwestor na Medal oraz statuetki Budowniczowie Polskiego Sportu. Miasto Ełk zostało nagrodzone w kategorii inwestorów publicznych.

We wtorek (15 listopada), w Pałacu Lubomirskich (siedziba Business Centre Club) w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję konkursu "Budowniczy Polskiego Sportu".

W tegorocznej XII edycji konkursu kapituła postanowiła wyróżnić miasto Ełk i jego prezydenta Tomasza Andrukiewicza jako jednego z najbardziej zaangażowanych, najprężniej działających, aktywnych i dbających o infrastrukturę sportową i rekreacyjną w regionie warmińsko-mazurskim inwestorów.

Wyróżnienie to przyznawane jest za wyjątkowe zaangażowanie w budowę lub modernizację obiektów sportowych, aktywność i dużą odpowiedzialność w prawidłowym przebiegu procesu inwestycyjnego obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce. Wyróżnienie przyznawane jest przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej, który w swoich ocenach bierze pod uwagę opinie współpracujących z nim niezależnych instytucji i ośrodków badawczych.

W tym roku, spośród 750 samorządów biorących udział w konkursie, wyróżnionych zostało jedynie 25.

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego