Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 24 marca 2023 roku, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Szkoły Celne w Ełku
Zmiany w organizacji ruchu drogowego w Ełku.

Zmiany związane są z budową III i IV etapu obwodnicy miasta. W związku ze zmianą organizacji ruchu na węźle komunikacyjnym Ełk - Północ przy ulicy Kolonia zamknięty będzie obecny przejazd z płyt betonowych w kierunku Olecka i Gołdapi. Zmiany obwiązywać będą od piątku - 2 grudnia.

Zmiany organizacji ruchu:
• nie będzie możliwy bezpośredni przejazd z ulicy Kolonia w kierunku na Olecko, Gołdap (przekierowanie ruchu przez rondo przy ulicy Suwalskiej)
• jadąc nowym odcinkiem obwodnicy od strony ronda przy ulicy Suwalskiej nie będzie możliwy bezpośredni zjazd w ulicę Kolonia (przekierowanie ruchu przez rondo przy ulicy Kajki)


W związku z powyższym wprowadzone zostaną również zmiany w kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ełku. Inną trasą pojadą autobusy na liniach numer 3, 9 i 14 ... więcej »

Jest i dobra wiadomość dla kierowców - dobiega końca remonty ulicy Gdańskiej. Od września trwały tam prace przy budowie kolektora deszczowego na odcinku od ulicy Sikorskiego do ulicy Gizewiusza. W ramach tej inwestycji na jednej nitce ulicy został wymieniony asfalt. Ulica Gdańska będzie całkowicie przejezdna od 1 grudnia.

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego