Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 26 marca 2023 roku, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Szkoły Celne w Ełku
Od 19 grudnia planowane jest czasowe wyłączenie z ruchu drogowego części ulicy Kościuszki w Ełku. Zmianie ulegnie też trasa kursowania autobusów MZK na lini nr 16.

Przyczyną zmian jest konieczność wykonania prac ziemnych w związku z budową kanału deszczowego w centrum miasta. Niedawno zakończyły się roboty na ulicy Gdańskiej. W ramach tego samego zadania wykonywane były prace na ulicy Dąbrowskiego przy wiadukcie.

Teraz czekają nas jeszcze roboty na ulicy Kościuszki. Prace prowadzone bedą na odcinku od ulicy Orzeszkowej do zakrętu ulicy Dąbrowskiego i zakończą się wiosną przyszłego roku. W tym miejscu zostanie czasowo wyłączona z ruchu drogowego ulica Kościuszki (przy czym umożliwiony zostanie dojazd do szpitala wojskowego oraz dla mieszkańców ulicy Szkolnej).

Zmiany w kursowaniu autobusów MZK:
Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o. w Ełku, informuje że od 19 grudnia 2011 r. linia nr 16 w związku z pracami na ulicy Kościuszki zostanie skierowana z ulicy Dąbrowskiego w ulicę Armii Krajowej. Przystanki na ulicy Kościuszki zostaną wyłączone z ruchu.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego