Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 29 marca 2023 roku, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Szkoły Celne w Ełku
20-letni mieszkaniec Ełku wybił cztery szyby w drzwiach klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Mickiewicza. Mężczyzna zniszczył także dwa znaki drogowe w centrum miasta.

Do zdarzenia doszło we wtorek około 1 w nocy. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w bloku przy ulicy Mickiewicza młody mężczyzna wybił szyby w drzwiach klatki schodowej. Natychmiast wysłano tam patrol policji.

Dzięki rysopisowi podanemu przez zgłaszającą, policjanci już po kilku minutach zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Ełku. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 1,4 promila alkoholu w jego organizmie. 20-latek trafił do policyjnego aresztu.

Rano, w centrum miasta, policjanci zauważyli zniszczone dwa znaki drogowe. Analizując zdarzenie, które miało miejsce nocą, policjanci podejrzewali, że czynu tego dopuścił się zatrzymany 20-latek. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Teraz odpowie za zniszczenie szyb oraz znaków drogowych. Grozi mu kara grzywny do 5.000 zł, a nawet 30 dni aresztu oraz obowiązek naprawienia szkody.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego