Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 2 czerwca 2023 roku, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Szkoły Celne w Ełku
Prezydent Miasta Ełku zaprasza studentów oraz absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich i doktoranckich do wzięcia udziału w "Konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Ełk".

To już V educja Konkursu. Pula nagród w tym roku wynosi 15.000 zł. W zeszłorocznej edycji wpłynęło 22 prace (9 magisterskich, 5 inżynierskich, 7 licencjackich oraz 1 praca podyplomowa).
W 2011 roku prezydent Ełku nagrodził pięcioro absolwentów uczelni wyższych. Za najlepszą uznano pracę magisterską p. Wiolety Malinowskiej pt. "Ludność mazurska na terenie powiatu ełckiego w latach 1945-1948", absolwentki Uniwersytetu w Białymstoku.

Wielu studentów zastanawia się właśnie nad tematem swojej pracy dyplomowej. Warto więc wziąć pod uwagę zagadnienia związane z miastem Ełk, a po udanej obronie złożyć pracę w konkursie.

Prace dyplomowe można składać do 15 października w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku. Szczegółowe informacje dostępne są w Wydziale Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku (tel. 87 73 26 274).

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego