Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 4 czerwca 2023 roku, imieniny: Christy, Helgi, Karola
Szkoły Celne w Ełku
Udział w pierwszej edycji Konkursu PRO Warmia Mazury przyniósł laury naszemu miastu za produkty promujące Ełk.

Konkurs odbył się w dniach 29-30 marca w Elblągu, w ramach Festiwalu Promocji Warmii i Mazur. Ełk zdobył nagrodę główną w dwóch kategoriach: WYDAWNICTWO PROMOCYJNE za folder Techno-Park oraz REKLAMA W MEDIACH (TV, radio, prasa, outdoor, Internet) i KOMPLEKSOWE KAMPANIE REKLAMOWE (w tym kampanie promocyjne z wiodącym użyciem Internetu, np. projekty w mediach społecznościowych) za kampanię "Ełk - Kulinarna Stolica Mazur". Wyróżnienie zdobył także folder "Ogarnij Ełk wszystkimi zmysłami".

Ełckie projekty promocyjne doceniono za kreatywność, oryginalne pomysły, kunszt warsztatowy, niekonwencjonalne podejście do tematu, rzetelność wykonania reklamy, adekwatność doboru medium i zastosowanie oryginalnych środków, przy jednoczesnych dobrych rezultatach promocyjnych (wysokiej skuteczności działań).

Festiwal Promocji Warmii i Mazur odbył się z udziałem specjalistów marketingu miejsc, pracowników promocji lokalnych samorządów i dziennikarzy. Ełk reprezentował prezydent Tomasz Andrukiewicz, który odbierał nagrody. Ideą przedsięwzięcia jest podnoszenie standardów działań marketingowych oraz upowszechnianie najlepszych przykładów i dobrych praktyk komunikacji marketingowej, prowadzonej przez samorządy regionu.

Głównym celem Festiwalu jest wymiana wiedzy z zakresu marketingu terytorialnego oraz zacieśnianie współpracy między samorządami lokalnymi i jednostkami organizacyjnymi, zajmującymi się promocją regionu.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego