Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 4 czerwca 2023 roku, imieniny: Christy, Helgi, Karola
Szkoły Celne w Ełku
Patrycja Makowska, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku, walczy w drużynie Janusza Panasewicza o zwycięstwo w drugiej edycji programu "Bitwa na głosy".


fot. UM Ełk
"Bitwa na głosy" to popularny show muzyczno - rozrywkowy emitowany na żywo w soboty o godz. 20.05 w programie 2 TVP. Szesnastoosobowe chóry walczą o zwycięstwo w drużynach swoich liderów - popularnych polskich wokalistów. Główna nagroda w programie (100 tys. zł) zostanie przekazana na cele charytatywne.

W drużynie Janusza Panasewicza - lidera legendarnego zespołu rockowego Lady Pank - występuje ełczanka Patrycja Makowska.

Patrycja jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ełku (klasa II o profilu matematyczno-językowym). Niedawno ukończyła jedenastoletnią naukę w szkole muzycznej w klasie akordeonu i fletu poprzecznego.

Dzięki namowom swojego taty pojechała na casting do programu, który odbył się w Olecku (rodzinnym mieście Janusza Panasewicza). W castingu wzięło udział blisko 300 osób. Udało się, Patrycja znalazła się w grupie 30 osób, które zakwalifikowały się do II etapu i wzięły udział w kolejnym przesłuchaniu (tym razem w Ełku).

Ostatecznie ełczanka znalazła się w finalnej szesnastce wokalistów drużyny Panasewicza i jest jedyną osobą z Ełku, której udało się dostać do programu.

Widzowie mogą wesprzeć ełczankę i jej drużynę w głosowaniu sms-owym, które prowadzone jest w trakcie trwania programu. Emisja odcinków na żywo w soboty o godz. 20.05 w programie 2 TVP.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego