Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 4 czerwca 2023 roku, imieniny: Christy, Helgi, Karola
Szkoły Celne w Ełku
Podczas świątecznego weekendu policjanci z powiatu ełckiego przeprowadzili ponad sto interwencji. Funkcjonariusze "drogówki" skontrolowali 130 pojazdów.

W świąteczny weekend policjanci odnotowali bardzo dużo interwencji dotyczących awantur - zarówno w mieszkaniach, jak i w miejscach publicznych. Do awantur domowych policjanci wyjeżdżali aż 60 razy, natomiast w miejscach publicznych interweniowali 40 razy. Doszło też do czterech uszkodzeń mienia. Dewastacji uległy samochody poprzez zadane kopnięcia w karoserię czy wybicie szyb. Aż 21 osób w święta trafiło do policyjnej izby wytrzeźwień, a 9 zostało zatrzymanych w związku ze zdarzeniami kryminalnymi.

Od Wielkiego Piątku do wczoraj policjanci prowadzili wzmożone działania pod nazwą "Bezpieczny Weekend Kwiecień 2012". Sprawdzali przede wszystkich stan techniczny pojazdów i trzeźwość kierujących. Łącznie skontrolowali 130 pojazdów i nałożyli 40 mandatów karnych, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości. Zatrzymali 3 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Na szczęście w święta nie doszło do żadnego wypadku, a jedynie do 9 niegroźnych kolizji drogowych.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego