Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 4 grudnia 2023 roku, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Szkoły Celne w Ełku
Uczniowie trzecich klas gimnazjum stoją przed wyborem przyszłej szkoły. Właśnie teraz decydują, czy dalej będą się uczyć w liceum, technikum czy w zawodówce. W podjęciu tak ważnej i trudnej decyzji pomogą Targi Edukacyjne oraz Dni Otwarte w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Ełckiego.

Elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych rozpoczął się 2 kwietnia. Trzecioklasiści mogą się logować w specjalnym serwisie i wybierać szkołę. Tym, którzy nie są jeszcze pewni, którą placówkę wybrać, pomóc mają Targi Edukacyjne.

Będą tam wszystkie nasze szkoły ponadgimnazjalne oraz placówki oświatowe - informuje Mariola Raczyńska, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Ełku. Szkoły zaprezentują swoją ofertę edukacyjną i cały wachlarz zajęć pozalekcyjnych. To dobra okazja, by dokładnie przyjrzeć się temu, co szkoły mają do zaoferowania.

Targi Edukacyjne odbędą się w piątek 20 kwietnia w godz. 9-13. Podsumowaniem będą Dni Otwarte w ełckich szkołach ponadgimnazjalnych, które zaplanowano na sobotę 21 kwietnia. Będzie to okazja do zapoznania się z bazą dydaktyczną placówek, rozmowy z nauczycielami i uczniami. Szkoły można zwiedzać w godz. 8-16.

Ci, którzy nie zdążą teraz zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych, będą mieli jeszcze jedną szansę. W piątek 11 maja Targi Kształcenia Zawodowego organizuje Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego przy ul. Matejki 1.

iS (Powiat Ełk)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego