Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 6 lipca 2022 roku, imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
Szkoły Celne w Ełku
Oto magia specjalna - nie magia teatru, filmu, baletu czy opery. To magia cyrku, która chwyta za serce, wtedy gdy zostaje przygaszone pełne światło, rozbłyskują reflektory i rozpoczyna się parada. Kiedy przedstawienie na dobre się rozkręci, zewnętrzny, realny świat rozpływa się w świadomości cyrkowej widowni, jest to bowiem zbiorowość niepodobna do żadnej innej na świecie...

CYRK KASKADA zapewnia wiele niezapomnianych wrażeń!

Tylko w tym cyrku zdjęcie z żywym LWEM !!!


Cyrk Kaskada zaprasza na spektakl w Ełku. Przedstawienie odbędzie się w namiocie cyrkowym, który stanie przy ulicy Parkowej. Początek cyrkowego show w piątek 4 maja o godz. 17.00. Bilety będzie można kupić w kasie cyrku w dniu przedstawienia - już od godz. 10.00. Gorąco zapraszamy!

W programie mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodziców. Będziemy mogli m.in. podziwiać Natalię, która prezentuje hula hoop, pokaz gołębi, nie zabraknie tresury koni. Będzie można zobaczyć taniec z wężami. Znany Duet Ando zaprezentuje Transformację oraz Iluzję z Lwem. Lew o imieniu "Lord" będzie główną atrakcją cyrku Kaskada. Podczas programu bawić będzie Was oczywiście clown TUPTUŚ.

Uwaga KONKURS - można wygrać bezpłatne wejściówki.

Do wygrania 5 bezpłatnych jednoosobowych wejściówek. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do dnia 30.04.2012r. (do godz. 12.00) wyśłać e-mail ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz z odpowiedzią na pytanie: z jakiego kraju pochodzi Cyrk Kaskada? Zapraszamy do udziału w konkursie.

E-mail należy wysłać na adres: biuro@infoserwis.elk.pl - w temacie wpisać: Cyrk Kaskada - konkurs

Pięć osób spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń otrzyma bezpłatny kupon, który upoważnia 1 osobę do wejścia do cyrku. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania - poinformowani zostaną drogą e-mail.

iS
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego