Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Szkoły Celne w Ełku
Włamał się do kiosku został zatrzymany na gorącym uczynku. 29-latek trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że mężczyzna wraz z kolegą już dwukrotnie włamał się do tego kiosku.

W poniedziałek późnym wieczorem policjanci otrzymali informację, że dwóch mężczyzn włamuje się do kiosku znajdującego się w okolicach dworca w Ełku. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Funkcjonariusze zatrzymali na gorącym uczynku jednego ze sprawców, drugi z nich niestety uciekł. 29-latek trafił do policyjnego aresztu.

W trakcie wykonywania czynności okazało się, że wcześniej dokonał on wraz ze swoim kompanem jeszcze dwóch włamań do tego samego kiosku. Łupem ich padły miedzy innymi papierosy, słodycze, bilety i kasa fiskalna. Łączna wartość strat, jakie sprawcy spowodowali swoim zachowaniem, to blisko 4,5 tysiąca złotych.

29-latek usłyszał już trzy zarzuty kradzieży z włamaniem, policjanci wystąpią z wnioskiem do prokuratora o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego. Zatrzymanie drugiego ze sprawców to tylko kwestia czasu.

Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego