Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Szkoły Celne w Ełku
Są kolejne plany na zagospodarowanie budynku starego szpitala miejskiego w Ełku. Tym razem planowany jest retail park z supermarketem.


Powiększ zdjęcie
U zbiegu ulic Mickiewicza i Gdańskiej w Ełku ma powstać retail park (galeria handlowa) "Tu i Teraz". Inwestor wkrótce wystąpi o pozwolenie na budowę. Budynek szpitala jest pod ochroną konserwatora zabytków, trwają uzgodnienia. Rozpoczęcie budowy planowane jest na początku IV kwartału bieżącego roku.

"Tu i Teraz" będzie miał ok. 5 tysięcy mkw. powierzchni do wynajęcia. Powstanie tu supermarket o pow. 1100 m2 oraz ok. 20 sklepów i punktów usługowych - informuje Jarosław Buczkowski, prezes zarządu Graf Bis sp. z o.o., właściciel terenu.

Teren, na którym ma powstać galeria, położony jest w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu: parku miejskiego, urzędów, sądu, szkół, dworca PKP i budynków mieszkalnych. Naprzeciwko znajduje się przystanek autobusowy, komunikujący obiekt z osiedlami mieszkaniowymi.

Jak informuje inwestor, wejścia bezpośrednio z wygodnego parkingu ze 170 miejscami parkingowymi, umożliwią mieszkańcom Ełku szybkie załatwienie wielu codziennych spraw w jednym miejscu.

iS
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego