Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Szkoły Celne w Ełku
31 maja 2012 r. (czwartek)
godz. 17.00
sala koncertowa Szkoły Artystycznej w Ełku
ul. Armii Krajowej 21

wstęp wolny

Spotkanie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk, autorką "Cukierni pod Amorem".

Książka ze smakiem.
Silne kobiety, wielkie namiętności, rodzinne tajemnice, a smak temu nadają przepyszne słodkości - taka jest "Cukiernia pod Amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Trzytomowa saga opowiadająca losy pokoleń kobiet (i ich mężczyzn) utrzymuje się od miesięcy na liście bestsellerów książkowych. I nic dziwnego, bo napisana jest barwnym językiem, z dbałością o szczegóły historyczne, a jednocześnie trzymająca w napięciu.

Wszystko zaczyna się od wykopalisk na rynku w Gutowie, gdzie archeolodzy dokonują niezwykłego odkrycia. Wzbudza ono zainteresowanie córki właściciela cukierni Pod Amorem, Igi. Towarzysząc Idze w próbie rozwikłania rodzinnej tajemnicy śledzimy fascynującą historię rozkwitu i upadku jednego z najświetniejszych mazowieckich rodów. Wzruszające historie, poplątane losy, dramatycznie wkraczające wydarzenia historyczne, wielkie miłości, ogromne radości i potężne rozterki - to wszystko w "Cukierni pod Amorem".

O tym, jak powstawała książka opowie w Szkole Artystycznej Małgorzata Gutowska-Adamczyk, pisarka. Goście Artystycznego czwartku, aby poczuć się jak w prawdziwej cukierni, będą kosztować przepysznych wypieków z ełckiej piekarni "Karmelek".

iS (Szkoła Artystyczna Ełk)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego